EVOSTA3 40/130 Elektronické oběhové čerpadlo pro otopné systémy *ADE*

Vaše cena bez DPH
4 609 Kč
Vaše cena s DPH
5 577 Kč
Ušetříte
22 % / 1 298 Kč
Původní cena
5 907 Kč
Dostupnost
Skladem
Kód
60186086

 

Elektronická oběhová čerpadla EVOSTA3 se synchronním motorem s permanentním magnetem a frekvenčním měničem určená pro topné a klimatizační systémy.
Řada oběhových čerpadel EVOSTA3 zajišťuje vysokou účinnost ve všech aplikacích a přináší výraznou úsporu energie.
Čerpadlo obsahuje elektronické zařízení pro detekci změny tlaku v systému a automaticky přizpůsobuje výkon, což zajišťuje maximální účinnost s minimální spotřebou energie.
Oběhové čerpadlo EVOSTA3 je vhodné také pro nahrazení starých třístupňových oběhových čerpadel, protože má stejnou stavební délku a připojení.
Všechny modely mají odvzdušňovací zátku a umožňují ruční uvolnění hřídele motoru. Litinové tělo má kataforézní lakování, plášť je z nerezové oceli. Vodotěsná elektronika s třídou ochrany IPX5.
EVOSTA3 má displej pro zobrazení zvoleného provozního režimu, stupně rychlosti, okamžité spotřeby výkonu, okamžité výtlačné výšky a průtoku. Díky novému standardu EVOSTA3 konektor je zaměnitelný s konektory jiných značek bez nutnosti provést nové elektrické připojení.

Provozní rozsah: od 0,4 do 4,2 m3/h s výtlakem až do 8m
Rozsah teploty kapaliny: od -10 °C do +110 °C
Maximální pracovní tlak: 10 bar (1000kPa)
Stupeň krytí: IPX5
Třída izolace: F
Instalace: s horizontální polohou hřídele motoru
Napětí: 1x230 V/50/60 Hz
Čerpaná kapalina: čistá bez pevných látek a minerálních olejů, bez viskozity, chemicky neutrální s vlastnostmi blízká vodě (max. obsah glykolu 30%)

 

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat